Gatvės muzikos dienos
Gatvės muzikos dienos
Naujienos
2017-05-17
Jau šį šeštadienį nuo 12 valandos 39 - iuose Lietuvos miestuose prasideda „Gatvės muzikos diena“. Ji plečiasi ir į kaimynines šalis – jau ketvirtą kartą muzika valdys gatves Ukrainoje. Sankt Peterburgas, Gruzija ir Latvija taip pat skęs gatvės muzikoje.
2017-05-17
Gegužės 20 dieną jau 11-tą kartą Vilnių ir 35-is Lietuvos miestus apjuos Gatvės muzikos diena. Be malonių, pasikartojančių GMD atributų renginys pateiks ir keletą naujovių. Maistas, grojantys robotai, GMDūzgės – nauji reiškiniai, kurie neša vieną bendrą žinią – Gatvės muzikos diena siekia plėtoti gatvės kultūrą sostinėje.
2017-03-27
Jau tradicija tapęs renginys – Gatvės muzikos diena (GMD) – šiais metais, gegužės 20-tą dieną visus mylinčius muziką suburs į Kauno Laisvės alėją. Šios šventės metu įvairaus amžiaus ir stiliaus muzikantai atliks savo kūrinius gatvėje, o atėję pasižvalgyti praeiviai galės dalyvauti pasirodymuose ir tapti gyvos muzikos dalimi.
2017-03-06
Nuo kovo šeštos dienos svetainėje www.gmd.lt jau laukiami būsimieji „Gatvės muzikos dienos“ dalyviai. Šiais metais GMD komanda aktyviai ragina registruotis kuo anksčiau, nes iki šventės dienos norima sukurti keliolika video pristatymų apie įdomiausius muzikantus, kuriais bus dalinamasi „Gatvės muzikos dienos“ FB paskyroje.
2016-05-20
Rytoj Vilnius, kaip ir kiti 17 aktyvių Lietuvos miestų, paskęs muzikoje. Lygiai tiek pat miestų bus užtvindyti Gatvės muzikos dienos ir kaimyninėje Ukrainoje. Labai noriai prisijungusi prie Lietuvos kvietimo, Ukrainos GMD organizatorė, aktyvi visuomenės veikėja Olesia Korzhenevska siunčia Lietuvos gatvės muzikantams linkėjimus ir perduoda vietines nuotaikas.
2016-05-09
Gegužės 21 d. vyksianti Gatvės muzikos diena (GMD) jau 10-tą kartą užpildys Vilniaus ir kitų miestų aikštes, gatves ir žmonių, mėgstančių muziką, širdis. Jubiliejinė, subrendusi GMD drąsėja, išeina iš savo ribų, išjudina dar nemuzikavusias šalis-kaimynes ir nebylius skverus, po muzikos dienos perkopia į muziejų naktį. Spontaniška muzikinė gyvybė, kurią skleidžia atvirose miestų erdvėse vykstanti šventė yra žmonių neabejingumo ir bendruomeniškumo indikatorius.
2016-04-22
Gegužės 21 d. vyksianti 10-oji Gatvės muzikos diena (GMD) jubiliejinio renginio proga visus šalies muzikantus kvies į sostinę, kur prieš dešimtmetį gimė muzikantus ir klausytojus vienijanti muzikos fiesta. Kol šventės puslapyje pildomas artėjančios GMD muzikos žemėlapis, renginio senbuviai dalijasi prisiminimais apie jau prabėgusias Gatvės muzikos dienas.
2016-01-20
Šiais metais Gatvės muzikos diena – gegužės 21 dieną. Tai bus 10 - oji, jubiliejinė gatvės muzikos šventė. Bus dešimtgubai smagiau, nei bet kada iki šiol.
2015-05-15
Šeštadienį vyksiančios Gatvės muzikos dienos metu bus galima tiesiogiai perduoti linkėjimus Kijevo (Ukraina) gatvės muzikantams. Tikimasi, kad tokį linkėjimą nusiųs ir į šventę Vilniuje Andriaus Mamontovo oficialiai pakviesti legendiniai Def Leppard muzikantai.
2015-05-13
Jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantys britų rokeriai „Def Leppard“ šiąnakt sulaukė oficialaus kvietimo apsilankyti Gatvės muzikos dienoje. Šio muzikinio projekto iniciatorius ir organizatorius Andrius Mamontovas roko legendas pakvietė pasivaikščioti muzikoje skendinčiomis Vilniaus gatvėmis ar net patiems prisijungti prie muzikantų.
2015-05-08
Jau kitą šeštadienį, gegužės 16 dieną, devintą kartą vyksiančioje Gatvės muzikos dienoje kaip visuomet bus gausu pasirinkimo ką klausyti, ką nuveikti ir kurion miesto pusėn eiti.
2015-04-30
Gegužės 16 dieną Vilniuje ir 50 Lietuvos miestų vyks Gatvės muzikos diena (toliau GMD). Šis pavasarinis gatvės, muzikos ir žmonių įvykis – jau devintasis. Pastarosios GMD plėtėsi užsienin, šiais metais šventės komanda kviečia visus į Vilnių. Turi draugų užsienyje, kurie mėgsta groti, būti su muzika? Kviesk, sako GMD vadas Andrius Mamontovas.
2014-05-17
Parsisiųskite Vilniaus miesto GMD dalyvių sąrašą ir žemėlapį.
2014-05-16
Rytoj – aštuntoji Gatvės muzikos diena (GMD). Vilniuje ir dar keturiasdešimtyje Lietuvos miestų. Trečioji Tbilisyje ir Kopenhagoje. Pirmoji – Hagoje ir Ukrainoje. Galbūt GMD reklaminių plakatų šūkis Start music, end war (Kai prasideda muzika, baigiasi karas), šiais metais itin pakurstė tarptautinę šventės plėtrą. Iš Lietuvos į kitas šalis GMD vėliavą išveš 8 lietuvių muzikantų grupės.
2014-05-12

Gegužės 17 d. (šeštadienį) Tibeto skveras Užupyje, Malūnų gatvėje, įsilies į Gatvės muzikos dienos šventimą. Nuo 13 val. čia vyks muzikinis šėlsmas su Domantu Razausku, grupe ir visais prisijungsiančiais prie muzikinės improvizacijos.
2014-05-09
Gatvės muzikos dienos' 14 žemėlapiai jau mūsų rankose ir elektroninėje erdvėje.
Nuo gegužės 14 dienos užėję į Coffee Inn jau galėsite juos pasičiupti kartu su kava.
O gegužės 17 d. - renginio metu, juos rasite Savanorių info centruose.
Bet tai nereiškia, kad ir toliau negalite registruotis mūsų svetainėje.
Mielai prašom - iki pat renginio dienos.
2014-05-06
Šiais metais Gatvės muzikos dieną savo šalyse pirmą kartą panoro rengti Ukraina ir Olandija. Šviežiausios naujienos iš tenykščių organizatorių lūpų...
2014-04-29
Įvykiai Ukrainoje atkreipė visų dėmesį ir padažnino baisius sapnus apie karą. Tačiau baisėtis - mažiausiai ką galime padaryti. Nes veiksmas vyksta XXI amžiuje, o visuomenė - kaip niekad išsilavinusi ir įgali. Reikia apie tai kalbėti, o dar geriau - groti.
Pamanėme, kad kasmetė ir vis naujus Lietuvos bei pasaulio miestus užkrečianti Gatvės muzikos diena yra puiki platforma priminti apie muzikos galią. Istorinė patirtis sako, kad muzika karuose - veiksminga. Ji atlieka visuomenės klijų funkciją.
2014-04-19
Trečiąjį gegužės šeštadienį vyksiančią Gatvės muzikos dieną rengėjai nusprendė reklamuoti drąsiai – sukūrė vaizdo klipą, kuriame Eimantas Belickas užgrojo smuiku. Tiesa, šį kartą žinomo muzikanto rankose atsidūrusio smuiko stygas pakeitė vaikino plaukai.
2014-04-17
Aštuntą kartą vėlyvas pavasaris Lietuvoje bus skirtas gatvės muzikai. Šiais metais, kaip septynerius metus iki šiol, Lietuvos mastu vykstantis GMD atgaivins šalies gatves trečią gegužės mėnesio šeštadienį. Šį kart tai bus gegužės 17 – oji.
1 | 2 | 3
Dėkojame: už dizainą brandworks, už programavimą WebTemple, už pagalbą draudimas.lt