Naujienos

2013-05-17
Parsisiųskite Vilniaus GMD žemėlapį ir visų muzikantų sarašą!
Kviečiame visus parsisiųsti Vilniaus GMD žemėlapį ir visų muzikantų sąrašą!

2013-05-16
Septintoji GMD – šešiuose pasaulio kampeliuose
Jau šį šeštadienį, dvidešimt aštuonių laipsnių saulės šilumoje Lietuva septintą kartą susirgs Gatvės muzikos virusu. Vilnius, Kaunas, Kuršėnai, Varėna, Jonava, Klaipėda, Mažeikiai, Palanga, Radviliškis, Šilutė, Šilalė, Telšiai, Utena, Nida Vilkaviškis, Visaginas, Panevėžys, Šiauliai, Tauragė ir pirmą kartą prisijungę Trakai savo gatves užleis gatvės muzikai.

2013-04-26
GMD skelbia: gatvės muzika yra grindinio, o ne pakylos muzika
Artėjanti Gatvės muzikos diena išjudina vis daugiau muzikuojančių tautiečių. Šiais metais be Lietuvos ir Tbilisio tą pačią dieną apsipilti gatvės muzikantais planuoja Kopenhaga, Dublinas, Sicilija ir keletas Jungtinių Amerikos Valstijų miestų. Aktyviausi miestai Lietuvoje, jau surinkę nemažą muzikinę kariauną, yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Utena ir Šiauliai. Vilniuje, kaip įprasta, tirščiausia muzikos koncentracija bus Gedimino prospekte, Vilniaus, Vokiečių gatvėse, Rotušės aikštėje ir akustinėje Pilies gatvėje.

2013-03-14
GMD’13 05 18 arba metas ruoštis!
Andrius Mamontovas ir komanda skelbia prasidedančią registraciją į Gatvės muzikos dieną, kuri Vilnių ir Lietuvą šiais metais užvaldys gegužės 18 dieną. Tinklapyje www.gmd.lt nuo šiandien drąsiai gali registruotis visų Lietuvos miestų gatvės muzikantai. Kaip ir visada, dėmesys ir pirmenybė bus skiriama akustiškai, be įgarsinimo atliekamai muzikai. Kita puoselėjama tradicija – tautų draugystė su Gruzija taip pat tęsiama, širdingieji kaimynai žada, kad Tbilisio gatvėse muzika liesis taip pat būtent gegužės 18 dieną.

2013-01-24
Kvietimas lietuvių bendruomenėms užsienyje prisijungti prie GMD 2013!
Tautiečiams visose šalyse!
Lietuvos muzikantai, suvienyti dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo, 2013 metų gegužės 18 dieną kviečia švęsti gatvės muzikos dieną (GMD)! Visos Lietuvos, kaimyninių šalių, visame pasaulyje gyvenančių lietuvių gatvės pratrūks muzika – instrumentais, balsais ir šokiais. Muzika griauna sienas, jungia ir laisvina!

2012-07-27
GMD Rygoje - rugpjūčio 18 d.!
Rygos miesto šventės metu rugpjūčio 18 d. Rygoje antrą kartą vyks Gatvės Muzikos Diena. Kviečiame ir jus prijungti ir papuošti mūsų šventę. GMD vyks nuo 14:00 iki 21:00 val. Rygos miesto patvirtintose vietuose - Senamiesčio gatvėse ir parkuose. Registracija internetu vyks iki rugpjūčio 10 d.

2012-05-19
Lietuvos linkėjimas Gruzijai! Greetings to Georgia!
Didžiausi linkėjimai mūsų draugams Tbilisyje! Siunčiame gruziniškos "Suliko" dainos video.

Big greetings to Georgia! We're sending georgian song "Suliko" video. Hope you will enjoy it!

2012-05-19
GMD 2012 registracija baigėsi - šventė prasideda!
Kviečiame atsisiųsti Vilniaus miesto muzikantų, užsiregistravusių www.gmd.lt sąrašą, grojimo laikus bei vietas.


2012-05-16
GMD Vilniaus žemėlapis
Visus Vilniaus miesto svečius kviečiame atsisiųsti GMD 2012 žemėlapį-programą.

2012-05-16
Gatvės muzikos diena – jau šį šeštadienį
Artėjant Gatvės muzikos dienai, norinčių groti gatvėje sąrašas auga ne dienomis, bet valandomis. Renginio organizatorių nuostabai – ne tik Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, bei Gruzijoje, bet ir Paryžiuje, Jorke, Punske, Taline, Notingeme bei Kopenhagoje. Šiuose miestuose gyvenančių lietuvių bendruomenių aktyvistai ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga inicijavo grojimą gatvėse, ir socialinio tinklo Facebook pagalba apie tai informavo visa pasaulį. Susirinkę miestų gatvėse, aikštėse ir skveruose išeivijos lietuviai gros ir dainuos lietuviškas dainas.

2012-05-15
GMD muzikantų atmintinė 2012
Smagu, kad dalyvaujate Gatvės muzikos dienoje ir palaikote šią idėją! Kad ši tradicija sėkmingai gyvuoja, pirmiausia esame dėkingi JUMS. Šiemet tą pačią dieną GMD švęs ir Gruzija, jos sostinėje Tbilisyje šarmingieji gruzinai išeis į gatves ir bandys dainuoti… lietuviškai! Taip pat prie grojančių Lietuvos gatvių planuoja prisijungti Kopenhagos, Los Andželo ir kitų užsienio miestų lietuvių bendruomenės.
Organizaciniai darbai, rengiant Gatvės muzikos dieną, jau baigti, liko perduoti Jums paskutinę informaciją ir susitiksime. Tikimės, kad muzikos ir bendrystės šventė vyks sklandžiai ir smagiai.


2012-05-15
Pasaulio lietuviai gatvės muziką skleis Paryžiuje, Jorke, Punske, Taline, Notingeme bei Kopenhagoje
Šį šeštadienį Gatvės muzikos dienos ritmais skambės Paryžius, Kopenhaga, Jorkas, Notingemas, Punskas bei Talinas. Šventės iniciatoriaus ir šią vasarą vyksiančio Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo ambasadoriaus Andriaus Mamontovo kvietimui neabejingi lietuviai rinksis centrinėse šių miestų aikštėse, kur kartu gros ir dainuos lietuviškas dainas.

2012-05-13
Gatvės muzikos dienos naujokai
Gatvės muzikos dienos metu kasmet pasirodo šimtai muzikantų. Vieni – pastovūs dalyviai, kiti – debiutantai. Šįkart norime jums pristatyti tris grupes, kurios pirmąkart pasirodys šių metų GMD.

2012-05-12
Interviu su Holms: „Duok šansą sugroti bent vieną dainą iki galo!”
Tęsiame pokalbius su gatvės muzikantais. Šį kartą - Roman Gorodeckij, žinomu Holms slapyvardžiu. Nors dabar gyvena Amsterdame, gegužės 19-ąją muzikantas grįš į Vilnių tam, kad nepraleistų šios ypatingos šventės.

2012-05-12
GMD dalyvių išgyvenimo gidas 2012
Tam, kad dalyvavimas „Gatvės muzikos dienoje“ būtų muzikalus, gaivus ir malonus, Jums siūlome parengtą ir papildytą GMD IG. Imkite ir išsitatuiruokite ant labiausiai matomų kūno dalių.


2012-05-04
Gatvės muzikos dienoje Kaune – šokėjų antplūdis
Likus vos dviems savaitėms iki „Gatvės muzikos dienos“, kuomet Kauno senamiestis atvers savo gatves visiems muzikaliems kauniečiams, instrumentus ir balsus jau ruošia daugiau nei keturios dešimtys muzikos grupių bei atlikėjų, žingsnelius repetuoja šokių kolektyvai.

2012-05-03
Gatvės muzikos dieną gruzinai dainuos lietuviškai
Prieš daug metų gegužės 19-ąją portugalų keliautojas Vasko da Gama išsilaipino Indijoje, tą dieną taip pat įkurta charizmatiškoji Kubos Respublika, o Lietuvoje ši data bus pažymėta šeštosios Gatvės muzikos dienos šventimu.

2012-04-24
GMD vietos užtenka visiems
Savanorė Justina Vaitiekūnaitė pakalbino GMD senbuvius - grupę „4fun“ apie muzikavimą gatvėje,GMD augimą ir pokyčius, lūkesčius GMD 2012 ir kodėl svarbi tolerancija kitiems muzikantams grojant GMD.

2012-04-18
Karštos naujienos iš Gruzijos: „Manom, kad viskas bus puiku!”
Gegužės 19 dieną gatvės muzikantai pripildys ne tik Vilniaus, Lietuvos miestų gatves, bet ir Tbilisio, Gruzijos sostinės senamiestį. Savanorė Justina Vaitiekūnaitė, nukeliavusi link kalnuotosios Kaukazo žemės, nepraleido progos pakalbinti Rūtą Grigaliūnaitę, „Youth Association DRONI” asociacijos savanorę, kuri tapo Gatvės muzikos dienos (GMD) iniciatore Gruzijoje.

2012-04-17
Gatvės muzikos diena Kaune ir vėl kviečia registruotis į muzikos fiestą
„Gatvės muzikos diena“ ketvirtąjį kartą sugrįžta į Kauną! Tradiciškai visi dainuojantys, grojantys, šokantys ir kuriantys kauniečiai vėl kviečiami jungtis prie skambančio miesto idėjos bei gegužės trečiąjį šeštadienį nevaržomai muzikuoti gatvėje.

1 | 2 | 3