„Def Leppard“ sulaukė A. Mamontovo kvietimo sudalyvauti Gatvės muzikos dienoje

„Def Leppard“ sulaukė A. Mamontovo kvietimo sudalyvauti Gatvės muzikos dienoje

 

Jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantys britų rokeriai „Def Leppard“ šiąnakt sulaukė oficialaus kvietimo apsilankyti Gatvės muzikos dienoje. Šio muzikinio projekto iniciatorius ir organizatorius Andrius Mamontovas roko legendas pakvietė pasivaikščioti muzikoje skendinčiomis Vilniaus gatvėmis ar net patiems prisijungti prie muzikantų.

 

Jau devintąjį kartą šalyje vyksianti Gatvės muzikos diena kasmet sutraukia gausų būrį ne tik naujai prakutusių muzikantų, bet ir scenos profesionalų.  Geriausius savo kūrinius ankstesnėse Gatvės muzikos dienose yra atlikę „SKAMP“, „Sheep Got Waxed“, „Freaks on Floor“ ir daugybė kitų, tačiau pasaulinio dydžio žvaigždes prisijungti prie gatvės muzikantų organizatoriai pakvietė pirmą kartą. 

 

„Def Leppard“ į Vilnių atvyksta likus dienai iki koncerto, todėl jei viskas vyks sklandžiai, visai gali būti, kad Gatvės muzikos dienoje išvysime ir šiuos parako nestokojančius rokerius. Nors grupė oficialaus atsakymo dar nepateikė, tačiau be galo apsidžiaugė šiuo kvietimu“, – sako „Seven Live“ generalinis direktorius Juras Vėželis.

 

Šiuo metu groti Vilniaus gatvėse, kiemuose, skveruose ir aikštėse užsiregistravo daugiau nei 160 dalyvių, tarp kurių net 36 muzikantai iš Armėnijos, Gruzijos, Ukrainos (Krymo), Italijos ir Estijos. Čia sutiksime ir Lietuvos roko legendas „Poliarizuoti stiklai“, Domantą Ražauską su grupe, daugybę kitų jaunų ir perspektyvių muzikantų, mokyklos chorų, didžėjų.

 

Jei visame pasaulyje garsūs „Def Leppard“ nespės sudalyvauti Gatvės muzikos dienoje, jų išskirtinį pasirodymą organizatoriai kviečia stebėti „Siemens“ arenoje jau šį sekmadienį, gegužės 17 dieną. Koncerto pradžia – 20 val.  Bilietus į šį koncertą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose, internetu www.tiketa.lt bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse. 

 

 

Daugiau informacijos

Viktorija Lazareva
„Integrity PR“ jaunesnioji projektų vadovė
Šv. Ignoto g. 5, Vilnius 01144, Lietuva
Mob.: +370 698 13463
El. paštas: viktorija@integrity.lt


Į sąrašą